فیلتر


اتصالات جوشی مانیسمان رده 40

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

اتصالات جوشی مانیسمان رده 40

اتصالات جوشی مانیسمان رده 40 از جمله اتصالات بدون درزی محسوب می شوند که در لوله کشی های رده 40 مانیسمان مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات رده 40 نسبت به اتصالات رده 20 از نظر ضخامت و قطر بدنه در وضعیت مطلوب تری قرار دارند. به همین دلیل تحمل فشار و گرمای بیشتری نسبت به اتصالات رده 20 دارند. البته همین امر یعنی ضخامت بیشتر منجر به بالا رفتن قیمت و البته کارایی این سری از اتصالات خواهد شد.

معرفی انواع اتصالات جوشی مانیسمان رده 40

اتصالات مانیسمان رده 40 را باید به کمک فرایند جوشکاری روی سیستم های لوله کشی پیاده سازی کرد. از سری اتصالات کاربردی مانیسمان رده 40 مارک بنکن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • زانو 180 درجه (U) جوشی مانیسمان رده 40 بنکن به منظور تغییر مسیر خطوط لوله کشی
  • زانو 90 درجه شورت شعاع کوتاه رده 40 برای تغییر زاویه لوله کشی
  • چها راه جوشی مانیسمان رده 40 به منظور انشعاب گیری سه خطه از لوله کشی
  • سه راه تبدیل جوشی مانیسمان رده 40 به منظور انشعاب گیری دو خطه از لوله کشی و تغییر سایز لوله ها
  • تبدیل صاف هم مرکز جوشی مانیسمان رده 40 به منظور تغییر سایز لوله کشی
  • کپ گود یا عدسی جوشی مانیسمان بنکن برای مسدود و کور کردن درون لوله کشی
  • زانو 45 درجه جوشی مانیسمان رده 40 به منظور تغییر مسیر کم در لوله کشی
  • سه راه مساوی جوشی مانیسمان رده 40 برای انشعاب گیری دو خطه بدون نیاز به تغییر سایز لوله کشی
  • زانو 90 درجه جوشی مانیسمان رده 40 به منظور تغییر مسیر سیستم لوله کشی تا زاویه قائم

کاربرد اتصالات جوشی مانیسمان رده 40 بنکن

قبل از هر چیز باید بگوییم که کارخانه مارک معتبر بنکن BENKAN به عنوان تولید کننده اتصالات جوشی، در کشور ژاپن قرار دارد. این برند بیش از 60 سال است که در حوزه تولید انواع لوله و اتصالات مانیسمان در حال فعالیت است.

از هر یک از اتصالات تولیدی توسط این برند برای رفع نیازهای گوناگون یک خط لوله کشی از جمله انحراف مسیر، انشعاب گیری، تغییر سایز لوله و مسدود کردن درون لوله استفاده می شود. برند بنکن در تولید اتصالات خود از آلیاژ کربن استیل استفاده می کند. ضمن اینکه روش ساخت آن ها به صورت یکپارچه و بدون درز جوش است.

اتصالات مختلف به سه شکل ساکت ولد، رزوه ای و جوشی تولید می شوند. در روش جوشی اتصالات مانیسمان بنکن برای نصب شدن روی یک خط لوله کشی نیاز به انجام یک روند جوشکاری از پیش تعیین شده دارند. از این اتصالات در کاربری های گوناگون، خصوصاً انتقال آب موتورخانه و البته در برخی از مواقع برای انتقال مواد پروژه های پتروشیمی مانند نفت و گاز استفاده می شود.

از اتصالات رده بالاتر تولید برند بنکن در کاربری های فشار قوی استفاده می شود. اما کاربرد اتصالات جوشی مانیسمان رده 40 به دلیل متوسط بودن ضخامت این اتصالات، تنها برای مصارف معمول و عمومی خواهد بود. به منظور خرید این سری از اتصالات می توانید با کارشناسان فروش پایپ نیک تماس بگیرید.