فیلتر


تبدیل صاف (هم مرکز) جوشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تبدیل صاف هم مرکز جوشی

اتصالات لوله کشی بسیار متنوع هستند و با توجه به عوامل گوناگونی دسته بندی می شوند. برخی از این اتصالات نسبت به سایرین کاربرد زیادتری دارند، به همین دلیل شناخته شده تر هستند. اتصال تبدیل صاف هم مرکز جوشی یکی از این اتصالات است که برای تغییر سایز لوله مورد استفاده قرار می گیرد. وظیفه این اتصال کاهش دادن سایز یک لوله است. از این اتصال برای انتقال مواد گوناگون مانند مایعات و گازها استفاده می شود.

قیمت تبدیل صاف هم مرکز

معرفی اتصال تبدیل صاف هم مرکز جوشی

اتصال تبدیل صاف هم مرکز جوشی که در برخی از مواقع با نام تبدیل هم مرکز یا ردیوسر هم مرکز جوشی یا لب جوش هم شناخته می شود، نوعی ابزار کاربردی است که برای اتصال دو سر لوله یک راستا و هم اندازه که البته لوله هایی که همزمان قطر متفاوتی دارند، استفاده می شود. در مقابل تبدیل صاف جوشی که برای اتصال دو سر لوله هم مرز استفاده می شود، اتصال تبدیل کج جوشی قرار دارد.

از این اتصال بر عکس نوع اول در مواقعی استفاده می شود که دو نوع لوله ای که قرار است به هم متصل شوند، هم مرکز و هم راستا نیستند. تمامی اتصالات به روش های مختلف از جمله جوشی یا رزوه ای به سر لوله وصل می شوند. در اتصالات جوشی این فرایند جوشکاری است که به واسطی برای متصل کردن این دو قطعه به کار می رود. این اتصال از سایزهای 2/1 اینچ تا 48 اینچ تولید می شود.

بررسی تبدیل صاف هم مرکز جوشی

رده بندی یا ضخامت اتصال تبدیل صاف هم مرکز جوشی هم از رده 10 تا رده XXS خواهد بود. این اتصال به طور معمول از فولاد یا چدن ساخته می شود. کارخانجات تولید این اتصال هم در داخل و هم در خارج از کشور هستند و بر اساس کیفیتی که دارند، خریداران خاص خود را خواهند داشت. از این اتصال در مصارف متعدد ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. اتصالات تبدیلی که از متریال فولاد هستند، خواص منحصربفرد خود را دارند. برای مثال مقاومت بالا از جمله مزیت های این سری از اتصالات است. مقاومت در برابر خوردگی از دیگر خصوصات اتصالات فولادی است.

 اکسید آهن و به دنبال آن زنگ زدگی از شایع ترین مشکلات انواع لوله و اتصالات فلزی است. به همین دلیل مواد به کار رفته در ساخت انواع این محصولات از جمله اتصال تبدیل از اهمیت زیادی برخوردار است. بسته به نوع فولادی که در تهیه انواع اتصالات استفاده می شود، خواص آن هم متفاوت خواهد بود.

انواع تبدیل صاف هم مرکز

اگر قصد خرید تبدیل صاف هم مرکز جوشی را دارید، می توانید هر یک از محصولات زیر را از فروشگاه پایپ نیک سفارش دهید.

مزایا تبدیل صاف هم مرکز جوشی

  • عمر طولانی
  • اتصال سریع و آسان
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • مقاوم بالا در برابر گرما و سرما
  • داشتن تنوع (سایز) بیشتر نبست به اتصالات دنده ای
  • قابلت تحمل فشار بالا به دلیل عدم وجود درز (در اتصالات بدون درز)