فیلتر


سه راه تبدیلی دنده ای گالوانیزه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

سه راه تبدیل دنده ای گالوانیزه

سه راهی تبدیل دنده ای گالوانیزه یا سه راهی کاهنده در سیستم های لوله کشی برای تنطیم جریان آب مورد استفاده قرار می گیرد. البته این اتصال کاربری های دیگری هم دارد و می توان گفت برای هر پروژه لوله کشی با توجه به جنس و سایز خاص خود قابلیت استفاده خواهد داشت. این اتصال از لحاظ ظاهری شبیه صلیب است. از نظر سایز قطر دو سر خروجی آن هم اندازه و سر دیگر آن از لحاظ قطر با آن دو متفاوت است. ضمن اینکه زاویه این خروجی به صورت 90 درجه و عمود بر دو خروجی دیگر از این اتصال طراحی می شود.

معرفی اتصال سه راهی تبدیل دنده ای گالوانیزه

یک اتصال سه راهی تبدیل برای انشعاب گیری از خطوط لوله کشی در سه مسیر مجزا مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت این اتصال با سه راه مساوی در قطر خروجی های آن است. در سه راه مساوی تمامی مسیرهای اتصال هم اندازه و یکسان طراحی شده اند. این در حالی است که در سه راه تبدیل شاهد قطر غیر همسان خواهیم بود. از این اتصال در مواقعی که بخواهند خطوط لوله کشی را کوچکتر و فشار سیال موجود در آن را کمتر کنند، استفاده می شود. بنابراین اتصال سه راه تبدیل به منظور تغییر انشعاب و تغییر اندازه لوله کشی کاربرد دارد.

اتصال سه راهی تبدیل همانطورکه از نامش پیداست، به صورت دنده ای تولید می شود. این یعنی در این اتصال رزوه هایی تعبیه شده است که از آن برای نصب در لوله کشی های دارای رزوه یا شیارهای پیچی شکل استفاده می شود. متریال به کار رفته در این سه راهی از جنس فلز است. فلزات می توانند از برنز، برنج، مس، چدن، فولاد، استیل یا هر ماده کاربردی دیگری باشند. هر چند چدن و فولاد گالوانیزه دو ماده اصلی برای ساخت این اتصال به شمار می آیند.

ویژگی های سه راه تبدیل دنده ای گالوانیزه

اتصال سه راه تبدیل به روکش گالوانیزه مجهز است. گالوانیزه یک لایه محافظتی است که از ذوب کردن مس و قرار دادن انواع لوله و اتصال در آن ایجاد می شود. این لایه مقاومت اتصالات را در برابر رطوبت، نور خورشید و تغییرات دمایی بالا می برد. به همین دلیل اتصالات گالوانیزه در بازار طرفداران زیادی دارند. گالوانیزه خود روشی است که به دو صورت سرد و گرم روی انواع لوله و اتصال اعمال می شود.

قیمت اتصال سه راه تبدیل دنده ای گالوانیزه

برای خرید اتصال سه راه تبدیل باید به نکات مختلفی توجه کنید. اولین مورد متریال مورد استفاده در اتصال خواهد بود. همچنین سایز اتصال از فاکتوهای مهم در این زمینه است که باید با قطر لوله کشی شما همخوانی داشته باشد. این اتصال به دو شکل جوشی و درزدار تولید می شود. بنابراین بسته به نوع کاربری باید به این نکته هم توجه کنید. در صورتی که برای خرید این اتصال دچار تردید هستید، می توانید برای اطمینان از کارشناسان پایپ کالا مشاوره رایگان دریافت کنید. در ادامه به معرفی محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه اینترنتی می پردازیم.