فیلتر


مهره ماسوره دنده ای سیاه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مهره ماسوره دنده ای سیاه

مهره ماسوره دنده ای سیاه در دسته اتصالات لوله کشی کاربردی قرار می گیرد که برای وصل کردن دو سر لوله رزوه ای کاربرد دارد. این اتصال بدون ایحاد تغییر شکل در ظاهر لوله می تواند از آن جدا شود. این اتصال از متریال های گوناگونی ساخته می شود و عمده کاربرد آن در صنایع گوناگون خواهد بود. در چنین صورتی از متریال فلزی با توان مقاومت فشار بالا در تولید این اتصال بهره می برند.

مهره ماسوره دنده ای سیاه چیست؟

یک مهره ماسوره به عنوان رابط اتصال دهنده دو لوله یا لوله به اتصالی دیگر شناخته می شود که اجزای تشکیل دهنده آن شامل یک مهره، یک انتهای ماده و یک انتهای نر خواهد بود. از این اتصال برای مونتاژ و جداسازی راحت یک دستگاه یا لوله استفاده می شود. مهره اتصال برای فرایند نصب روی سیستم لوله یا هر دستگاه دیگر ضروری است.

برای ایجاد یک اتصال لوله ایمن و مناسب، هر دو انتهای نر و ماده با کمک مهره ها به یکدیگر مهر و موم می شوند. اتصالات رزوه ای ماده دارای رزوه هایی در داخل هستند، در حالی که در اتصالات رزوه نر، رزوه ها در خارج هستند و این مهره ماسوره است که به راحتی قابلیت نصب در هر دو اتصال را دارد. با اتصال انتهای ماده و نر، از مهره ها برای ایجاد فشار لازم برای آب بندی مفصل (محل اتصال لوله و قطعه) استفاده می شود.

مزایای مهره ماسوره

مهره ماسوره دنده ای سیاه مزایای خاص خود را دارد که از جمله آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • اتصال مهره ماسوره دنده ای سیاه دارای استحکام بالایی است. به همین دلیل مقاومت خوبی در شرایط سخت از خود نشان می دهد.
  • این اتصال قابلیت بازرسی راحت را داراست.
  • اتصال مهره ماسوره یک قطعه قابل استفاده راحت و آسان در کار است.
  • این اتصال قابلیت برداشتن و تعویض پس از نصب روی سیستم های لوله کشی را دارد.
  • این اتصال را می توان به صورت انعطاف پذیر در مسیرهایی که لوله کشی دارای تراکم بالاست، استفاده کرد.
  • از این اتصال می توان در هر کاربری بدون نگرانی از نشت مواد سیال استفاده کرد.

نحوه نصب مهره ماسوره دنده ای سیاه

از این اتصال باید در کاربری هایی استفاده کرد که با متریال مهره ماسوره همخوانی داشته باشد. برای نصب راحت این قطعه باید از اتصالات در فلومترهای کوچک استفاده کرد. اما در اندازه های بزرگ، برای مونتاژ یا جدا کردن این قطعه استفاده از دست دشوار خواهد بود. به همین دلیل برای نصب مهره ماسوره در سایز بزرگ حتماً باید از آچار یا انبردست استفاده کرد تا به راحتی بتوان نسبت به شل و سفت کردن قسمت های مختلف آن اقدام کرد.

خرید اتصال مهره ماسوره

برای خرید اتصال مهره ماسوره مانند هر اتصال دیگر، باید اطلاعات لازم را درباره محصول مد نظر خود کسب کنید. قبل از هر چیز باید نیازسنجی کنید و مطابق با نیاز پروژه خود نسبت به خرید این اتصال اقدام کنید. اما اگر به هر دلیلی درباره خرید اتصال ایمن و مناسب شک دارید، می توانید از مشاورین فروشگاه معتبر پایپ نیک کمک بگیرید. در ادامه به معرفی محصولات ارائه شده توسط این مرکز فروش اتصالات لوله کشی اشاره خواهیم کرد.